Siųsk užsakymą: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. ; skambink: +370-683-08-606 ; +370-626-20-522; 8-647-177-77

Videoturas

Šiais laikais, kai gausu įvairiausių pramogų, viliojančių pasiūlymų, kuo nors nustebinti labai sunku, ypač restoranų versle. Vis dėlto Gusto blyninė ryžosi naujai avantiūrai ir pirmieji Lietuvoje pasiūlė pramogą – „Kepk pats restorane“!

kepu pats restorane

Vieta, kur galima kepti blynus pačiam, – „Gusto blyninė“, Laisvės pr. 77 B. Blyninės salėje yra stalų su įmontuotais profesionaliais kepimo paviršiais. Užsisakęs kepimo pramogą, svečias gauna visas kepimui reikalingas priemones (tešlą specialiame buteliuke, įdarus bei priedus). Tešlą pilate ant kepimo plokštumos ir išsikepate puikius, purius bet kokios formos blynelius. Tai nesudėtinga ne tik suaugusiesiems, bet ir vaikams, ir visiems be galo smagu. Na, o jeigu nepageidaujate kepti patys, galite pasitelkti kepimo mokytoją.

gusto kepu pats 2

„Visa Gusto komanda laikosi pagrindinės taisyklės: jokia naujovė neturės prasmės ir pasisekimo, jei neatsižvelgsime į kliento norus bei poreikius. Mūsų lankytojai džiaugiasi, o mes didžiuojamės – „Kepk pats“ paslauga neapmokestinta jokiais papildomais mokesčiais. Kaina tokia pati, kaip ir įprastinio meniu patiekalų. Tad išbandyti šią pramogą gali kiekvienas mūsų svečias“. Pramoga jau startavo, taigi ją spėjo įvertinti išbandžiusieji.

gusto kepu pats 3

<< Atgal